Jeśli zamówicie towar w dni wolne, to zamówienie Państwa zostanie niezwłocznie opracowane z rana następnego dnia roboczego.

Aby przyspieszyć dostawę towaru, prosimy o wysłanie do nas pokwitowania o spłatę na e-maila, podanego w kontaktach
100% oryginalne lampy
  • ponad 10-letnie doświadczenie w AV-technologiach
  • wszystkie marki i modele
  • rabaty ilościowe
Start O nas Produkty Obsługa klienta Blog Kontakt
Wyszukaj
2Wybierzcie markę
1Wybierzcie producenta
Komplet czy tylko żarówkę?
Komplet czy tylko żarówkę?
Gwarancja 90 dni
Gwarancja 90 dni
Dostawa w ciągu 48 godzin
Dostawa w ciągu 48 godzin
Oferta specjalna
Oferta specjalna
Stosowanie nie jest szkodliwe dla środowiska
Stosowanie nie jest szkodliwe dla środowiska

Obsługa klienta

Zapewniamy naszym klientom wygodną obsługę i 90 dni gwarancji na wszystkie produkty.

Zamawianie produktów
Lampy do projektora można kupić w naszym sklepie internetowym. Przy podaniu adresu dostawy koszt przesyłki będzie automatycznie obliczony. W granicach UE zazwyczaj nie przekracza 20 EUR. Akcja - darmowa dostawa do 31.10.2018!

Potwierdzenie otrzymania zamówienia
Po wypełnieniu zamówienia w naszym sklepie internetowym, otrzymasz potwierdzenie na e-mail z informacjami o produkcie (produktach), które zostały kupione, o cenie i adresie dostawy. Po wysłaniu zamówienia będziemy dostarczać informacji na temat stanu realizacji zlecenia. Na e-mail otrzymasz numer zamówienia w systemie poczty kurierskiej.

(!) Jeżeli jesteś przedstawicielem instytucji edukacyjnej lub publicznej, lub zamierzasz kupić 2 lampy lub ​​więcej, prosimy o kontakt z nami w celu omówienia specjalnej oferty.

Jeśli chcesz uzyskać więcej informacji, prosimy o kontakt  do info@lampydoprojektora.pl

Możliwe płatności
Oferujemy klientom możliwość zapłaty kartą kredytową, za pomocą PayPal lub na podtsawie wystawionej faktury na konto firmy. Opcje płatności można wybrać w trakcie zakupu. Jeśli zdecydujesz się na płacenie przelewem na konto firmy, po wypełnieniu formularza otrzymasz na e-mail fakturę z danymi do zrealizowania przelewu.

Zastosowanie podatku VAT 0%
VAT nie jest stosowany, jeżeli firma jest zarejestrowana jako podatnik VAT.
Prosimy nie zapomnieć o podaniu numeru płatnika VAT.

Poufność i bezpieczeństwo
Spółka podejmuje wszelkie zobowiązania chronić informacji, które otrzymuje od klientów w trakcie rejestracji, nie ujawniać i przechowywać zgodnie z najbardziej rygorystycznymi normami ochrony danych osobowych. Więcej informacji można znaleźć w rozdziale Poufność.

W celu zapewnienia bezpiecznych płatności w Internecie, stosujemy certyfikat bezpieczeństwa światowego lidera rozwiązań bezpieczeństwa COMODO SSL dla rozwiązań szyfrowania danych, które zapewnia wysoki 256-bitowy algorytm szyfrowania danych.

90-dniowa gwarancja
Klientom, którzy kupili lampę do projektora, oferujemy 90-dniową gwarancję. Okres 90-dniowy jest liczony od dnia wystawienia faktury. Jeżeli którykolwiek z producentów będzie zapewniać gwarancję powyżej 90 dni, udostępnimy naszym klientom równoznaczną gwarancję. Gwarancja dotyczy przypadków, gdy uszkodzenie produktu nastąpiło podczas procesu produkcyjnego.

W celu uzyskania zwrotu towaru należy wysłać mail na info@lampydoprojektora.pl z informacjami o firmie, kupionym towarze, okolicznościach, przy których wykryto usterkę. Po otrzymaniu informacji, prześlemy dalsze instrukcje do działania w celu zwrotu uszkodzonego towaru. Koszty przesyłki nie są rekompensowane.

Należy pamiętać, że gwarancja nie może być zastosowania w następujących przypadkach:

• uszkodzenia lampy projekcyjnej w wyniku niewłaściwego użytkowania projektora (projektor jest odłączony od zasilania przed zakończeniem chłodzenia, projektor uległ wstrząsowi technicznemu  itd.);  
• lampa projektora jest uszkodzony w trakcie dostawy. Jeśli przy odbiorze produktu widzisz,  że pakiet jest uszkodzony, należy zazbaczyć to w potwierdzeniu odbioru. Ponieważ kotzystamy z usług tylko solidnych partnerów: UPS i DHL, taka możliwość jest mało prawdopodobna.

 

 

GBP projectorlamps-eshop.co.uk GER beamerlampen-eshop.de PLN lampydoprojektora.pl LVL projektoruspuldzes.lv LTL lemposprojektoriams.lt HUF projektorlampak-eshop.hu ESP tiendalamproyector.es